Bireysel Sağlık Sigortası

Bireysel sağlık sigortası, hastalık ya da kaza durumlarında oluşabilecek sağlık masraflarını karşılayan ve sana özel olarak düzenlenen bireysel sağlık sigortası türüdür.

Özel sağlık sigortası poliçesinde belirlenen şartlar kapsamında tedavin için ihtiyacın olan hizmetleri, ücretsiz ya da minimum ücret ödeyerek alabilirsin. Yani özel sağlık sigortası, normal koşullarda özel sağlık kuruluşlarına ödeyeceğin miktarın altında fiyatlarla bir sene boyunca hizmet almanı sağlar.

En hızlı ve kolay yaptırabileceğiniz özel sağlık sigortası fiyatlarını öğrenebilir ve özel sağlık sigortasına Sehirsigorta.com ile kolayca kavuşabilirsiniz!

Bu bilgiler sana özel teklif hazırlayabilmemiz için gereklidir.  Anlaşmalı Sigorta Şirketlerimiz
  SIKÇA SORULAN SORULAR
  Şehir Sigorta’dan satın aldığınız her ürün için olduğu gibi sağlık sigortası poliçesi sahibi olarak da borç ve prim sorgulamanız için bizi 444 0 722 no’lu telefondan 7/24 arayabilir.siniz Ayrıca web sitemizde ilgili ürün sayfasından sağlık sigortası ile ilgili bilgi alabilir, formu doldurarak talebinizi iletebilirsiniz.

  Tüm sağlık sigortalarında temel olarak iki teminat vardır: Yatarak tedavi ve ayakta tedavi. Ayakta tedavi teminatına yatarak tedavi teminatlarıyla birlikte sahip olabilirsiniz. Ayrıca yatarak tedavi teminatı tek başına da edinilebilir. Teminatlarla ilgili detaylı bilgi için lütfen sağlık sigortası ürünlerimizi inceleyiniz.

  Sağlık Sigortası, size istediğiniz hastane ve doktoru seçme özgürlüğü tanır. Amaç, en iyi tedaviye ulaşmanızı sağlamaktır. Şehir Sigorta, Türkiye’nin en güvenilir sigorta şirketlerinin sağlık sigortası ürünlerini sunar. Hemen teklif alarak size en uygun seçeneği görebilirsiniz. Özel sağlık sigortası ücretleri standart değildir; her birey için farklı bir ücretlendirme yapılır.

  Birçok güvenilir sigorta şirketinin sağlık sigortası ürünü vardır. Şehir Sigorta, bu şirketlerden size en uygun seçenekleri sunar. Sadece bir form doldurarak, online başvuruda bulunmak suretiyle sağlık sigortası sahibi olabilirsiniz. Üstelik karşılaştırmalı seçenekler size sunulacağı için aradığınız ve ihtiyacınıza yönelik avantajları kolaylıkla tespit edebilirsiniz.

  Bazı sigorta şirketlerinde yaş aralığı değişkenlik göstermekle beraber 18-65 yaş arası herkes sağlık sigortası sahibi olabilir. Ebeveyn tarafından yaptırılması kaydıyla bebek ve çocuklar da sağlık sigortasına sahip olabilirler.

  Bireysel olarak sağlık sigortasını ne kadar erken yaşta başlatırsanız o kadar avantaj ve fayda elde edersiniz. Bir aile kurduysanız bebek ve çocuklar içinde ailelere uygun sigorta ürünlerinden mümkün olduğunca erken edinmenizde yarar var. Hem yatarak tedavi, hem de ayakta tedavi giderleriniz için hayati önem taşıyan bir üründür. Gerek şahsınıza, gerekse ailenize özel teklif almak için Şehir Sigorta’da ilgili teklif formunu doldurursanız size hızla geri dönüş yaparız.

  Sağlık sigortası, size oldukça pahalı sağlık masraflarını uygun primler karşılığında almayı sağlar. Burada önemli olan poliçenizin kapsamına dahil edilecek limitler ile güvencelerdir. Prim tutarı da bunlara bağlı olarak yükselir. Ayrıca tazminat tutarları da etkilidir. Şehir Sigorta aracılığıyla en uygun ve avantajlı, size sağlık sigortası teklifini alarak en ideal prim hesaplamasını da yaptırabilirsiniz. Şehir Sigorta’yı 444 0 722 numaralı telefondan arayarak iletebilirsiniz.

  Sağlık sigortası, doğum giderlerini karşılar. İbraz edilmesi gereken belgeler doğum raporu ve doğumla ilgili giderlerin resmi dökümlü fatura aslıdır. Hemen teklif alarak size en uygun seçeneği görebilirsiniz. Şehir Sigorta’yı 444 0 722 numaralı telefondan arayarak iletebilirsiniz.

  Özel sağlık sigortası poliçenizin başlangıç tarihinden sonra ortaya çıkan hastalık ve kaza sonucu oluşan her türlü tedavi giderlerinizi poliçe özel ve genel şartları kapsamında, sahip olduğunuz sigortanın teminatları dahilinde karşılar. Sağlık Sigortası almak için başvurduğunuz zaman mevcut hastalıklarınız ya da sağlık sorunlarınızın poliçe dahil edilmesi sigorta şirketinin değerlendirilmesine bağlıdır. Yapılacak değerlendirmeye bağlı olarak sigorta poliçesi öz şartsız ya da belli şartlarla kapsamına alınabilir ya da hiçbir şekilde kapsama alınmaz.

  Özel sağlık sigortası poliçesi sahibinin bir ameliyat veya bir hastalığın tedavisi nedeniyle hastanede yatmasını gerektiren durumlarda ortaya çıkan ameliyat giderleri ile ameliyat dışındaki ilaç, pansuman, bandaj, alçı, plaster gibi malzemeler ve her türlü iğne ve serumları, kan ve kan ürünleri takılması gibi masraflar; doktor takip ve konsültasyon masrafları yer alır.

  İlgili sigorta poliçesi ile ilgili tüm sorularınız için bizi arayabilirsiniz. 444 0 722