Hayat Sigortası

Kendinizin, ailenizin ya da çalışanlarınızın geleceğini hayat, kritik hastalık, işsizlik sigortaları ve birikim sağlayan ürünler ile bugünden güvenceye alın, risklere karşı her zaman hazırlıklı olun.
 
Hayat Sigortası; yaşamınızı kaybetmeniz durumunda yakınlarınızın, maluliyet ve tehlikeli hastalıklara yakalanmanız durumunda sizin ve sevdiklerinizin hayat standartlarınızı korumanız amacıyla önceden belirlenmiş olan teminatlar ödeyen bir sigorta ürünüdür.

Şehir Sigorta’da Hayat Sigorta, zengin teminatlı hayat sigortası ürünleri ile sevdiklerinizin geleceğini güvence altına almanızı sağlar.

Bu bilgiler sana özel teklif hazırlayabilmemiz için gereklidir.
  Anlaşmalı Sigorta Şirketlerimiz
  SIKÇA SORULAN SORULAR

  Hayat sigortası, kişinin tasarruflarının bir kısmını prim olarak değerlendirilerek hayatında meydana gelebilecek ölüm, kaza sonucu ölüm, hastalık sonucu ölüm, kaza sonucu maluliyet vb. olaylarda ailesine destek sağlamaktır.

  Hayat sigortası, vefat ve maluliyet teminatlarından oluşur.

  Hayat sigortası yaptırdıktan sonra teminat ekleme veya çıkarma opsiyonu bulunmamaktadır, hayat sigortası yaptırılırken ek teminat seçebilir; kaza/hastalık sonucu maluliyet, kaza/hastalık sonucu tedavi masrafları, tehlikeli hastalıklar gibi ek teminatlar da seçebilir.

  Poliçe özel ve genel şartları çerçevesinde covid-19 kapsam dahilindedir.

  Gelir Vergisi Avantajı

  Gelir vergisi ödemekle yükümlü iseniz, kendiniz, eşiniz ve 18 yaşından küçük çocuklarınız için ödediğiniz hayat sigortası primlerini, gelir vergisi matrahınızdan düşürebilirsiniz.

  Böylece hem geleceğinizi güvence altına almış olursunuz hem de hayat sigortanız için ödeyeceğiniz primin maliyetini azaltmış olursunuz.

  İlgili sigorta poliçesi ile ilgili tüm sorularınız için bizi arayabilirsiniz. 444 0 722